كرايه انواع ون ايران كرايه انواع ون ايران .

كرايه انواع ون ايران

خدمات كرايه ون


با پيشرفت روز افزون دنياي امروز، و افزايش پيشرفت تكنولوژي در شهرها، نياز به خدمات گسترده اي از هر سمت و سويي به چشم مي خورد. در اين ميان جابجايي مسافران گروهي يكي از مشكلاتي است كه شهرنشينان با آن درگير هستند و يكي از راهكارهاي حل اين مشكل استفاده از خودروهاي ون است.

 

چرا خودروهاي ون؟

خودروهاي ون خودروهايي هستند كه مي توانند تا 14 نفر را براحتي جابجا كنند و امكانات خوبي را به مسافران خود بدهند. البته ما وقتي از ون صحبت مي كنيم شايد همه ياد ون تاكسي دليكا بيافتند. اما ما از اين ون صحبت نمي كنيم و منظورمان ون هايي مثل ون هاي زير است:

 • ون تويوتا هايس

ون تويوتا هايس

ون تويوتا هايس

 • ون هيوندا H350

ون هيوندا

ون هيوندا

 • ون بنز ويتو

ون بنز

ون بنز

 • ون فيات دوكاته

ون فيات دوكاته

ون فيات دوكاته

 

در ايران خودروهاي ون بالا موجود هستند و شركتهاي اجاره دهنده ي ون از اين خودروها براي كرايه دادن به مسافران و درخواست كنندگان استفاده مي كنند.

معرفي خدمات اجاره ون در ايران

خدمات اجاره ون درايران بيش از 10 سال است كه در حال انجام شدن است. شايد براي شما سوال پيش بيايد كه چه كساني در ايران به اجاره ون نياز دارند؟

 • اگر بخواهيد دسته جمعي به مسافرت خارجه برويد بهترين انتخاب براي رفتن تا فرودگاه ون است.
 • اگر بخوهيد با دو يا سه خانواده ديگر به مسافرت برويد بهترين انتخاب ون است.
 • اگر قصد داشته باشيد مهمانان زيادي را در سطح شهر جابجا كنيد مي توانيد از ون استفاده كنيد.

موارد استفاده ون در ايران بسيار زياد شده است. خيلي از تورها با ون تورهاي گردشگري خود را برگزار مي كنند. خيلي از جابجايي مهمانان در سمينارها و كنفرانس ها توسط ون انجام مي شود.

مهمترين شهرهايي كه از كرايه ون استفاده مي كنند:

در زير ليست مهمترين شهرهاي ايران كه از خدمات اجاره ي ون استفاده مي كنند را آورده ايم:

شهرهاي تحت پوشش ما:

 • تهران رنت ون
 • مشهد رنت ون
 • اصفهان رنت ون
 • تبريز رنت ون
 • كرج رنت ون
 • شيراز رنت ون

تمامي خدمات ارائه داده شده در هر يك از اين شهرها به يك شكل است فقط مكان جغرافيايي آن فرق مي كند. پس اگر نياز به اجاره ي ون در هر يك از شهرهاي بالا را داشتيد مي توانيد روي لينك مربوطه كليك كرده و از خدمات اجاره ون در آنجا استفاده كنيد.

با 6 تا از بهترين اجاره دهندگان ون در ايران آشنا شويد

ون ها خودروهايي براي حمل و نقل عمومي هستند كه امروزه تبديل به يكي از بهترين خودروه ها براي جابجايي مهمنان به صورت گروهي شده اند. خودروهاي ون يكي از مهمترين اركان حمل و نقل تشريفاتي نيز به شما مي آيد. در اين بين شركت هاي زيادي هستد كه خدمات اجاره ي ون را در سراسر ايران ارائه مي دهند. در اين مطلب قصد داريم برخي از خدمات دهندگان ون را معرفي كنيم.

ليست بهترين اجاره دهندگان ون در ايران

وقتي صحبت از اجاره ي ون مي شود دو نكته بر سر زبان مي افتد، يكي خدمات با كيفيت و ديگري قيمت كرايه ي ون. متاسفانه اين روزها دلالان زيادي در زمينه ي كرايه ون در حال فعاليت هستند و باعث شده اند قيمت هاي اين خدمت بالا برود. اما ما در اينجا اصلي ترين خدمات دهندگان ون در ايران را معرفي مي كنيم تا شما بتوانيد از خدمات اجاره ون ارزان استفاده كنيد.

ليست سايت هاي اجاره ون ارزان

در زير ليست بهترين و ارزانترين سايتهاي اجاره ون را براي شما مي آوريم:

 1. اجاره ون سلطاني
 2. اجاره ون صباغيان
 3. اجاره ون تهران
 4. اجاره ون رنتال
 5. اجاره ون ارزان
 6. اجاره ون توريست گشت

اجاره ي ون سلطاني

اجاره ون سلطاني يكي از قديمي ترين سايت هاي اجاره ون در ايران است كه با دامنه ي rentvan.ir قابل دسترس مي باشد. اين سايت با ارائه ي خدمات كرايه ون در سرتاسر ايران يكي از بهترين سايتهايي است كه مي تواند به شما خدمات كرايه ون و ون دربستي و ون تشريفات را براحتي و با بهترين قيمت ارائه دهد.

اجاره ي ون صباغيان

وقتي صحبت از اجاره ون مي شود ما مي توانيم يكي ديگر از بهترين سايت هاي اجاره دهنده ي ون را به شما معرفي كنيم و آن كسي نيست جز اجاره ون آقاي صباغيان كه شما مي توانيد براي رفتن به سايت ايشان از دامنه ي استفاده كنيد. اجاره ون صباغيان با ارائه خودروهاي لوكس و جادار ون از جمله ون تويوتا هايس و ون هيونداي H350 در خدمت كليه سرويس گيرندگان ون است.

اجاره ي ون

مجموعه اجاره ون تهران با مديريت آقاي انزليچي انجام مي شود. اين مجموعه با ارائه خدمات ون همانند دو سايت ديگر عمل مي كند اما خدمات ويژه اي را در شهر تهران به كليه عزيزاني كه در تهران هستند مي دهد. از جمله خدمات ويژه تهران رنت ون اجاره ون هاي تشريفاتي و ون فرودگاه است. براي مشاهده خدمات مجموعه تهران رنت ون مي توانيد از طريق دامنه يrent-van.ir وارد سايت شويد و از خدمات و ماشين هاي ون موجود براي كرايه استفاده كنيد.

كرايه ي ون رنتال

ون رنتال نيز يكي ديگر از وب سايت هايي است كه خدمات كرايه ون را در سراسر ايران به صورت ويژه و كامل ارائه مي دهد. دسترسي اين شركت به تعداد ون هاي زياد باعث شده تا ايشان بتوانند اجاره همزمان تا 400 ون هايس همزمان در يك روز را در رزومه كاري خود داشته باشند. براي استفاده از خدمات اين شركت شما مي توانيد به وب سايت اين مجموعه به آدرس van-rental.irمراجعه كنيد.

اجاره ي ون ارزان

اين شركت مدعي است ارزان ترين قيمت هاي اجاره ون را در اختيار مخاطبان خود قرار مي دهد. براي استفاده از خدمات سايت اجاره ون ارزان مي توانيد از طريق دامنه ي vanrental.ir به وبسايت مجموعه مراجعه كنيد.

كرايه ي ون توريست گشت

توريست گشت يكي از قديمي ترين شركتهاي ارائه دهنده خدمات اجاره ون در ايران است كه شما براي استفاده از خدمات اين شركت مي توانيد وارد وبسايت touristgashtco.ir شويد و از خدمات كرايه ون اين موسسه استفاده كنيد.

در بالا همانطور كه گفتيم ليست بهترين خدمات دهندگان ون از نظر كيفيت و قيمت را به شما داديم. اميدواريم اين ليست بتواند شما را در جهت بهتر انتخاب كردن اجاره ي ون كمك كند. خوشحاليم كه با مقاله ي اجاره ون در سراسر ايران با بهترين سرويس دهندگان ون با قيمت ارزان همراه بوديد.


برچسب: اجاره ون،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۱۸ توسط:رنت ون موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :